Kontakt: pėrkrahje online nga stafi ynė .

 

 

Kontakt: "Kemiraka" Presheveė-Corroticė Verejtje: Para se te plotsoni formularin ju lutem lexoni rreshtat pasues:Kerkesat joserioze dhe anonime nuk do tė mirren parasysh!
Ju falemnderit pėr mirekuptim!

 

    Rruga:  Smajevic, nė stacionin hekurudhor
      mob:  +381 / 63 8686 873
        fax:    017/  664 576
   e-mail: s.fejzullahu@hotmail.com
  info@gran-mermer.net

 

                               
                                 Copyright © 2007, 2010 gran-mermer.net, Gjitha tė drejtat e rezervuara.  /  Dizajnuar dhe hostuar nga exSonex Professional IT Solution'S