Ntsh "Keramika" :Gjendet nė rrugėn Smajevic, nė stacionin hekurudhor,themelues i kėsaj firme ėshtė Samet Fejzullahu (Corroticė) me njė pėrvojė shumė vjeēare nė kėtė punė tė mermerit dhe granitit .Keramika u pėrpilua prej 1 marsit tė vitit 2002 por duke punuar prej vitit 1990 nė tė njejtin drejtim.
 Shėrbime cilėsore dhe kualitative:

Mirėsevini nė web faqen tonė.DOO-NTSH 
Ndėrmarja shoqėrore tregrare,pėr tregti tė jashtme dhe treti tė mbrendshme "Keramika" 
Ne ju ofrojmė shėrbime cilėsore dhe kualitative pėr rregulimin dhe zbukurimin e shtėpisė tuaj.Ofrojmė rregullimin e tė gjitha kėtyre shėrbimeve me mermer dhe granit:

Shkallėt,Ballkanet,Oxhaqet,Kuzhinat,Tavolina,Fontana, Lapidar,Shkruajm gurė tė varrezave etj.
Nė Ntsh "Keramika" ju mundeni tė gjeni shumė lloje tė Mermerit dhe Granit.
Ne ju ofrojmė Mermer tė importuar nga Greqia dhe Granit tė importuar prejt Italis,Afrikės,Indis etj...
Tek ne mund te gjeni gjitha llojet e granitit si :Granit Rozabet,roza porino,verde guatamala,desert rose,new kristal,polfido rosso,engla red,baltic vrown,blanco crystal,emerald peral,blue pearl,nero africa,juparana colombo,yimbabwe dhe shum lloje tė tjera.
Posedojmė edhe shumė lloje tė mermerit si: Tillos,pazhin,kristal,nestos,kavall,sani dhe shumė lloje tė mermerit tė importuara nga Greqia.
Risi* Ntsh "Keramika" me njė cilėsi tė lart shkruan gur pėr varreza.Ju mund te shkruani ne ēfar do lloj guri,mermeri apo graniti.

 

 

 

 Qendra tregtare banesore / Semitronix Tower Prishtinė / Distributor pėr nė Preshevė "KERAMIKA"

Qendra Tregatre Banesore SEMITRONIX TOWER nė PRISHTINĖ ofron:
LOKALE ekskluzive te formave dhe dimensione tė ndryshme
BANESA te kualitetit tė lartė
HOTEL atraktiv

Kjo kompani po mundohet tė bėjė ndėrtime sa mė tė mėdha dhe me gjėra qė i nevojiten Kosoves dhe qė nuk janė ende prezente.
Qendra Tregtare Banesore Semitronix Tower nė Prishtinė do tė bėhet njė qender atraktive, ku njeriu do t'i ketė tė gjitha gjėrat qė i nevojiten aty nė njė vend si banor po ashtu dhe si vizitor apo klient.
Banesat janė tė madhėsive tė ndryshme tė ndėrtuara dhe tė pajisura me materiale kualitative dhe estetike. Ky kualitet dėshmohet nė objektet e ndėrtuara mė parė nga kompania ndėrtimore Semitronix Construction me seli ne Pejė.

Njė ndėr pikat atraktive tė kėtij projekti ėshtė edhe hoteli luksoz nė katet e fundit tė objektit.
Qeramikė dhe granit i klasit tė parė
Instalime tė rrymės me material Slloven
Instalimi tė ujit me material Gjerman
Nxemje qendrore individuale prodhim Gjerman
Parketi i bungut
Dyert tė blinduara
Dritare tė plastikės
Fasada termoizoluese Austriake
Muret e gletuara me material Austriak
24 orė system sigurie
Bar & Dyqane
Hapėsira argėtimi
Parking nėntokėsor
Kėnd lojrash
HOTELI

 

Bar & Restoran
Sallė konferencash
Pishina e hapur dhe mbyllur
Fitness Center
Heliodrom
Dhoma luksoze
Suita rezidenciale

 

 

 

 

                               
                                 Copyright © 2007, 2010 gran-mermer.net, Gjitha tė drejtat e rezervuara.  /  Dizajnuar dhe hostuar nga exSonex Professional IT Solution'S